Weronika Niewirowska

Fotografia ślubna

Fotografia jest magiczną sztuką, która pozwala ludziom zachować czas i chwile.

Sahara Sanders

Fotografia ślubna

Ślub to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu każdej pary. To również duża odpowiedzialność i wyzwanie dla fotografa, który – łącząc wiele dziedzin fotografii, takich jak m.in. reportaż, fotografię portretową i modową – musi uchwycić w kadrze każdą chwilę i emocję towarzyszącą Wam tego wyjątkowego dnia. Wykonywanie sesji ślubnych jest dla mnie zawsze niezwykłym doświadczeniem, podczas którego przedstawiam historię z życia dwojga ludzi, tworząc coś niepowtarzalnego i trwałego. Bardzo zależy mi na tym, abyście czuli się swobodnie w moim towarzystwie. Staję się więc dla Was towarzyszem w tym wyjątkowym wydarzeniu i w zależności od sytuacji – wesprę Was, rozładuję stres lub stanę się niemal niewidoczna 🙂 Wszystko po to, aby zrobić dla Was zdjęcia, na których jesteście sobą!

Oferuję wykonanie pełnego reportażu ślubnego, uwzględniającego najważniejsze momenty tego dnia – od przygotowań, poprzez ślub aż po wesele. Uchwycę każdą chwilę, każdy uśmiech, czuły gest, wszystkie Wasze emocje oraz emocje towarzyszących Wam gości. Razem stworzymy niezwykłą pamiątkę z tego dnia, do której z chęcią będziecie wracać przez całe życie!

Fotografia narzeczeńska

W plenerze, w domu lub w studio

Ciepło Waszych uczuć uchwycone w kadrze! Naturalna, pełna emocji, szczerych uśmiechów i czułych gestów sesja narzeczeńska, która utrwali Wasze najpiękniejsze wspomnienia! To również świetna okazja do oswojenia się z obiektywem, dzięki czemu w dniu ślubu łatwiej Wam będzie zapomnieć o obecności fotografa 🙂 Zadbam o naturalność pozbawioną przyjmowania sztucznych pozycji, dzięki czemu wydobędę najpiękniejsze ujęcia, obrazujące prawdziwą głębię Waszego uczucia.

Fotografia lifestyle

Wieczory panieńskie, rocznice ślubu

Sesja zdjęciowa podczas wieczoru panieńskiego to świetna pamiątka z wyjątkowego czasu spędzanego w gronie najbliższych Ci kobiet! To także niezwykły prezent dla przyszłej Panny Młodej. Obecność fotografa w tym dniu daje pewność, że na zdjęciach nie zabraknie żadnej uczestniczki tego wydarzenia! Uwiecznię na fotografiach to, co przeżywacie i jak świętujecie tego wieczora! Stworzę naturalne, spontaniczne ujęcia podczas Waszych spacerów, rozmów i tańców, nie zaburzając przy tym Waszej zabawy i swobody!

Rocznicowa sesja zdjęciowa to świetna okazja do spędzenia wspólnego czasu i przywołania wspomnień z najpiękniejszych chwil Waszego życia! Wy możecie skupić się na sobie, a ja zadbam o to, abyście czuli się swobodnie, niczym nieskrępowani 🙂