Weronika Niewirowska

Fotografia rodzinna

Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki.

Angela Carter

Sesja rodzinna w domu lub w plenerze

Chwytam rodzinne ciepło, utrwalam zamyślone spojrzenia, rozpromienione twarze. Stworzę wyjątkowe kadry, które nawet po wielu latach wciąż będą wywoływały żywe emocje.

Sesja noworodkowa

Wyjątkowa i wymagająca. Ukazująca niepowtarzalne emocje towarzyszące narodzinom nowego członka rodziny. Uczucia, które ciężko wyrazić słowami – ja wyrażam obrazem. Zatrzymam dla Was te chwile – chwile pełne miłości, dumy i euforycznej radości. Zdjęcia, które otrzymasz oglądane nawet po wielu latach rozczulą Cię na nowo.

Sesja ciążowa

Czas ciąży oraz oczekiwania narodzin Waszego dziecka jest czasem wyjątkowym i… ulotnym. Warto więc upamiętnić go profesjonalnymi kadrami, które oddadzą uczucia towarzyszące Wam w tym okresie. Dzięki temu będziecie mogli kiedyś wspólnie z dzieckiem wspominać te wyjątkowe chwile, kiedy byliście tak blisko siebie…

Chrzest dziecka

Wyjątkowe chwile trwają krótko, ale wspomnienia o nich trwają wiecznie! Stworzę ujęcia upamiętniające chrzest Twojego dziecka, na których – poza maluchem – znajdzie się cała rodzina i bliscy! Będziesz mogła skupić się na uroczystości, mając pewność, że żadna ważna chwila tego wydarzenia nie zostanie pominięta.